Movies
Ratings
1860
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Solitary ManRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0