Movies
Ratings
1736
Alien: CovenantRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Good FortuneRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0- The Running ActressRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0- Dachimawa LeeRated ★ 5.0
The Techniques of FightingRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Complete CollectionRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 3.0