Movies
Ratings
283
AnoraRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
DaisyRated ★ 2.0