Movies
Ratings
390
Modern TimesRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
Love StreamsRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
World of GloryRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 2.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.0
Pitch Black HeistRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
AccattoneRated ★ 3.5
Body DoubleRated ★ 3.5
PickpocketRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.5
Mikey and NickyRated ★ 4.0