Titles you rated
Talk to MeRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The MegRated ★ 1.0
SpacemanRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5