Series
Ratings
72
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5