Movies
Ratings
119
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
Tokyo GirlRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0