Movies
Ratings
983
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 2.5