Movies
Ratings
51
BlindnessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
2012Rated ★ 0.5