Movies
Ratings
423
ExhumaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Across the PampasRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Summer of 84Rated ★ 2.0