Movies
Ratings
467
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0