Movies
Ratings
444
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
HookRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0