Series
Ratings
13
The Art of SarahRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 2.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0