Movies
Ratings
1166
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Smokin' AcesRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Never Let GoRated ★ 0.5