Movies
Ratings
911
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5