Movies
Ratings
973
Project Hail MaryRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0