Series
Ratings
128
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5