Movies
Ratings
589
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Part-time SpyRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0