Movies
Ratings
208
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 1.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0