Movies
Ratings
824- HumintRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 1.0
96 MinutesRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 1.0
CopycatRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.5
Time to HuntRated ★ 0.5
Moby DickRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
BrickRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5