Movies
Ratings
341
Personal ShopperRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
1408Rated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 2.5