Movies
Ratings
533
Architecture 101Rated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
SiratRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0