Movies
Ratings
377
Man in LoveRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 2.0
Revolutionary RoadRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 1.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 1.0
The King's ManRated ★ 3.0