Movies
Ratings
552
Midnight SunRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.0
A League of Their OwnRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
My Girl 2Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.5