Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0- Memories in My FrameRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0