Series
Ratings
38
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
Join My TableRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5