Movies
Ratings
628
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0