Movies
Ratings
557
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 1.5
UrchinRated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 0.5
MimangRated ★ 1.0
ArabyRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.0
EvidenceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5