Movies
Ratings
350
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5