Movies
Ratings
260
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5- VirusRated ★ 5.0