Movies
Ratings
48
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0