Movies
Ratings
235
Project Hail MaryRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5