Movies
Ratings
453
Last HolidayRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Big WorldRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0