Movies
Ratings
474
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0