Series
Ratings
39
True DetectiveRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0