Movies
Ratings
309
Kick-AssRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
SnatchRated ★ 5.0