Movies
Ratings
441
ParasiteRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5