Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 0.5
Our PresidentRated ★ 0.5