Movies
Ratings
1133
Project Hail MaryRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 5.0
The King of ComedyRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0