Movies
Ratings
116
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Robot Taekwon VRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 5.0