Series
Ratings
63
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0