Movies
Ratings
152
OnceRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5