Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0