Movies
Ratings
509
San AndreasRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
AlmaRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0