Movies
Ratings
1300
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5