Movies
Ratings
442
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5