Movies
Ratings
1127
12 Angry MenRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5