Series
Ratings
134
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
UploadRated ★ 4.5
UploadRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Godzilla Singular PointRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0