Series
Ratings
20- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- The Get DownRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0