Movies
Ratings
809
Bullet TrainRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0